www.draudimoįvykiai.lt – vienintelė oficiali lietuviška elektroninė eismo įvykio deklaracija

2023 m. gruodžio 23 d. įsigaliojo naujos redakcijos Lietuvos Respublikos transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymas. Viena iš šio įstatymo naujovių – pripažinimas, kad eismo įvykio deklaracija gali būti pildoma ne tik popieriuje, tačiau ir elektronine forma. Atkreiptinas dėmesys, kad elektronine eismo įvykio deklaracija pripažįstamas tik mūsų biuro administruojamomis informacinių technologijų priemonėmis sukurtas sprendimas – platforma draudimoįvykiai.lt.

Kodėl verta rinktis įstatyme nustatytą elektroninės eismo įvykio deklaracijos formą?

Elektroninės eismo įvykių deklaracijos nereikia atsisiųsti iš mobilių aplikacijų svetainės – el. deklaravimui pradėti pakanka telefono naršyklėje surinkti adresą draudimoįvykiai.lt. Eismo įvykį deklaruoti galite tiek vienu, tiek dviem išmaniaisiais telefonais.

Lyginant su eismo įvykio deklaravimu popieriuje, užtruksite trumpiau bei išvengsite klaidų – dalis duomenų yra užkraunama automatiniu būdu. Pildysite patogiau ir patirsite mažiau streso – išmaniojo vedlio patarimai paaiškins, ką ir kaip pildyti.

Galiausiai, mažiau rūpesčių – visi užpildytos deklaracijos duomenys automatiškai perduodami eismo įvykio kaltininko draudimo bendrovei: kaltininkui daugiau nieko daryti nereikia, o nukentėjusiajam liks tik kreiptis į kaltininko draudiką dėl žalos atlyginimo.

Be abejo, galite būti ramūs dėl pateikiamų duomenų saugumo: pildydami šią įstatyme įtvirtintą elektroninę dokumento formą galite būti užtikrinti, kad visi įvedami asmens duomenys bus tvarkomi ir naudojami tik įstatyme nustatytais tikslais.

Elektroninė eismo įvykio deklaracija yra puiki alternatyva popierinei deklaracijai. Čia galite išbandyti deklaracijos pildymą demonstraciniu režimu be jokių pasekmių!